Trešdien nav gaidāmi būtiski nokrišņi; tuvākajās dienās kļūs siltāks

FOTO: SWNS/ScanPix

Trešdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis un tikai vietām nedaudz īslaicīgi līs, taču tuvākajās dienās biežāk uzspīdēs saule un kļūs siltāks, prognozē sinoptiķi.

Papildināts, sākot no 5. rindkopas

Trešdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un vietām nedaudz līst.

Pēdējā diennaktī nokrišņu daudzums daļā Kurzemes un Zemgales pārsniedzis desmit milimetru, Ventspilī un Mērsragā sasniedzot aptuveni 20 milimetru.

Dienas laika gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +16..+22 grādiem. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu vējš.

Arī Rīgā nav gaidāmi būtiski nokrišņi, var uzspīdēt saule, pūtīs lēns līdz mērens ziemeļrietumu vējš un gaisa temperatūra saglabāsies nedaudz zem +20 grādiem.

Tuvākajās dienās Latvijā debesis biežāk skaidrosies un gaisa temperatūra caurmērā paaugstināsies, daudzviet arī īslaicīgi līs, prognozē «Global Forecast System».

Saulainākajās dienās gaiss iesils līdz +20..+25 grādiem, mazliet vēsāks laiks saglabāsies piekrastē. Sagaidāms, ka piektdien, 6.jūlijā, daudzviet būs apmākušās debesis un lietus, līdz ar to zemāka gaisa temperatūra.

Minimālā gaisa temperatūra naktīs būs +9..+15 grādu.

Pūtīs lēns līdz mēreni stiprs rietumu un ziemeļu vējš.

Prognoze Rīgai tuvākajai nedēļai nav mainījusies - kādā brīdī iespējams īslaicīgs lietus, ziemeļrietumu vējš nesīs spirgtu gaisu no jūras un brīžiem kļūs brāzmains.

Jau ziņots, ka pēdējo dienu lietus nav izbeidzis sausumu, tāpēc Rīgā un vietām citviet valstī - galvenokārt dienvidu novados - saglabājas augsta ugunsbīstamība mežos, norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Uz augšu
Back