Tuvāko dienu laikapstākļi Rīgā, visticamāk, būs labvēlīgi svētku norisei

Jaunākās laika prognozes liecina, ka turpmākajās Dziesmu un deju svētku dienās Rīgā līs reti vai pat nemaz, nav arī gaidāms karstums.

Sagaidāms, ka otrdien Kurzemē pamatīgi līs. Iespēja, ka šīs nokrišņu zonas austrumu mala otrdien vai trešdien skars galvaspilsētu, ir maza.

No otrdienas līdz svētku beigām Rīgā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, reizēm iespējams īslaicīgs lietus. Atbilstoši pašreizējai «Global Forecast System» prognozei lielākā lietus varbūtība gaidāma piektdien.

Valdošais būs lēns līdz mērens ziemeļrietumu vējš, tā ātrums brāzmās dienas laikā brīžiem pastiprināsies līdz 10-13 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra naktīs Rīgā nenoslīdēs zemāk par +11..+14 grādiem, vienīgi nakts uz otrdienu būs nedaudz vēsāka un var veidoties migla. Maksimālā gaisa temperatūra pēcpusdienās būs +17..+24 grādi.

Dziesmu un deju svētku noslēguma dienā Rīgā šobrīd tiek prognozēts sauss un saulains laiks, ar mērenu ziemeļrietumu vēju. Tā kā Latvijas tuvumā gaidāmi cikloni, prognozes var mainīties.

Visticamāk, otrdienas lietavas Kurzemē būs arī šīs nedēļas stiprākais lietus Latvijā. Īslaicīgs lietus vietām valstī iespējams katru dienu, plašāk līs nedēļas sākumā un, iespējams, piektdien. Gaisa temperatūra paaugstināsies, bet nepārsniegs +26 grādus.

Tuvāko dienu laikapstākļi Rīgā, visticamāk, būs labvēlīgi svētku norisei

Uz augšu