Otrajās Lieldienās gaidāms ilgstošs lietus un sniegputenis

Ilustratīvs attēls

FOTO: Federico Gambarini/DPA

Nokrišņi, kas sākušies svētdien, valsts lielākajā daļā turpināsies līdz pirmdienas vakaram, brīdina sinoptiķi. Visvairāk snigs un puteņos Kurzemē laikā no svētdienas vakara līdz pirmdienas priekšpusdienai.

Daudzviet būs stipri nokrišņi, gaidāma arī migla. Sniega segas biezums vietām Kurzemē sasniegs aptuveni 15 centimetru. Latvijas austrumos galvenokārt līs, bet valsts centrālajā daļā naktī uz pirmdienu gaidāms lietus, ko dienā nomainīs slapjš sniegs un sniegputenis.

Naktī un no rīta vējš pierims, bet dienas gaitā, sākot ar Kurzemi, pastiprināsies rietumu vējš - brāzmās līdz 13-18 metriem sekundē. Gaisa temperatūra naktī un dienā būs -1..+4 grādi, valsts austrumos dažviet līdz +6 grādiem.

Rīgā Otrās Lieldienas būs nomākušās, gaidāmi ilgstoši nokrišņi - galvenokārt lietus naktī un slapjš sniegs dienā. Gaisa temperatūra būs mazliet virs nulles. Pirmdienas pēcpusdienā un vakarā rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 16 metriem sekundē.

Sniegputeņa un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana būs galvenokārt Kurzemē, bet pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu teju visā valstī gaidāmi slideni ceļi.

Uz augšu