Rīgā uz ielas atrasta mirusi 20 gadus veca jauniete: 4 mēnešos no ķermeņa atdzišanas miruši 35 cilvēki

FOTO: Pixabay

No 1.oktobra līdz 15.janvārim Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 35 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Kopumā pagaidām aukstums prasījis 26 vīriešu un deviņu sieviešu dzīvības. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 73 gadus vecs vīrietis, kurš atrasts telpā Kandavas novadā. Viņš alkoholu nebija lietojis.

Jaunākais cilvēks, kura nāve iestājusies no ķermeņa atdzišanas, ir kāda 20 gadus veca sieviete, kura atrasta uz ielas Rīgā. Sieviete nebija alkohola reibumā. Latgalē no ķermeņa atdzišanas bojā gājis arī 23 gadus vecs vīrietis.

Pagaidām vislielākā alkohola koncentrācija asinīs reģistrēta kādam 32 gadus vecam vīrietim, kurš atrasts Daugavpils novadā. Viņa alkohola koncentrācija asinīs bija 4,27 promiles. Kopumā no visiem mirušajiem lielākā daļa jeb 18 cilvēki bija alkohola reibumā, bet par deviņiem cilvēkiem vēl nav saņemti rezultāti.

Kā informēja VTMEC 12 no mirušajiem atrasti uz ielas, seši - telpās, bet 17 - citur. Visvairāk mirušo atrasti Rīgas reģionā, kur atrasti 12 cilvēki, un Latgalē, kur konstatēti 13 cilvēki. Zemgalē atrasti pieci cilvēki, un tikpat daudz atrasti arī Kurzemē, bet Vidzemē nav atrasts neviens mirušais.

Uz augšu
Back