Brāzmains vējš gaidāms arī pirmdien

FOTO: LETA

Svētdienas vakarā brāzmainais dienvidrietumu vējš sāks rimt, naktī uz pirmdienu tas būs mērens, vienīgi Kurzemes rietumu piekrastē un Ziemeļvidzemes piekrastē saglabāsies brāzmas līdz 12-16 metriem sekundē (m/s).

Vējš atkal pastiprināsies

Pirmdien no rīta un dienā vējš atkal pastiprināsies - gaidāmas rietumu, dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 10-15 m/s, Kurzemē - līdz 17 m/s.

Pirmdien būs mainīgs mākoņu daudzums, dienā starp mākoņiem spīdēs saule un vietām nedaudz īslaicīgi līs.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +9..+13 grādiem, pretvēja piekrastē - līdz +15..+16 grādiem. Maksimālā gaisa temperatūra dienā būs +17..+21 grāds.

Rīgā pirmdien saule mīsies ar mākoņiem, lietus nav gaidāms. Vējš pierims, bet dienā no jauna pieņemsies spēkā, brāzmās sasniedzot 13 m/s. Naktī gaiss atdzisīs līdz +12..+13 grādiem, dienas gaitā tas iesils līdz +20 grādiem.

Vēja ātrums brāzmās pastiprinājās līdz 25m/s

Svētdien dienvidrietumu vēja ātrums brāzmās Latvijā pastiprinājās līdz 13-17 m/s, bet naktī un priekšpusdienā Kurzemes rietumkrastā - līdz 21-25 m/s, liecina meteoroloģisko novērojumu staciju dati.

Saskaņā ar informāciju no akciju sabiedrības «Sadales tīkls» elektroapgādes atslēgumu kartes plkst.15.21 bija reģistrēts 121 avārijas atslēgums, aptuveni puse no tiem - Mārupes novadā.

Uz augšu