Piektdienas rītā apledojuši vairāki valsts nozīmes autoceļi

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Jānis Škapars/TVNET

Šorīt Latvijā ir izveidojies apledojums uz dažiem valsts nozīmes autoceļiem un šī paša iemesla dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī pāris reģionālās nozīmes ceļu posmos, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Ap plkst.6.30 autoceļš Tīnūži-Koknese ir apledojis visā garumā, savukārt uz Daugavpils šosejas apledojums izveidojies posmā no Salaspils līdz Pļaviņām.

Vidzemē pie Gulbenes ir apledojuši ceļi, kas ved uz Smilteni un Madonu.

Savukārt Kurzemē apledojums izveidojies uz Ventspils šosejas posmā no Usmas līdz Ventspilij.

Apledojušie ceļu posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Ceļu uzturēšanā šorīt iesaistīta 21 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienība.

Tikmēr uz pārējiem ceļiem braukšanas apstākļi šorīt ir apmierinoši, liecina LVC apkopotie dati.

Mainīgos laika apstākļos autovadītāji tiek aicināti būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Autovadītājiem ir jārēķinās ar to, ka ceļa virsmas stāvoklis var mainīties negaidīti un strauji. Īpaša piesardzība jāievēro rīta stundās, kā arī uz ceļiem, uz tiltiem, pie ūdenstilpnēm, ceļa pārvadiem un brauktuvēm, ko ieskauj meži, jo tur ir lielāka atkalas iespējamība, brīdina LVC.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Uz augšu