Pirmdien debesis lielākoties aizklās mākoņi, tomēr vietām uzspīdēs saule

FOTO: LETA

Pirmdien Latvijā debesis lielākoties aizklās mākoņi, tomēr vietām uzspīdēs arī saule, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Dažviet gaidāmi nelieli nokrišņi - pārsvarā slapjš sniegs. Pūtīs lēns vējš, un dienas laikā vietām saglabāsies migla un dūmaka.

Maksimālā gaisa temperatūra būs -2 līdz +2 grādu robežās.

Rīgā būs lielākoties mākoņains laiks, tomēr ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs lēns vējš, un gaisa temperatūra būs ap 0, -1 grādu.

Centra prognozes liecina, ka arī šodien Rīgā un Latvijas centrālā daļā vēl saglabāsies paaugstināts daļiņu PM 2.5 piesārņojums, līdz ar to gaisa kvalitātes indekss gaidāms slikts.

Pirmdienas rītā visā Latvijā apledojums un sniegs apgrūtina braukšanas apstākļus pa valsts galvenajiem autoceļiem.

Šorīt apgrūtināta braukšana ir Vidzemes šosejas posmos Vangaži-Raunas pagrieziens un posmā Vireši-Veclaicene, Valmieras šosejas posmā Murjāņi-Strenči, pa Rīgas apvedceļu visā tā garumā, Bauskas šosejas posmā Rīga-Dimzukalns un pa Jelgavas šoseju visā tās garumā.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir Daugavpils šosejas posmā Rīga-Nīcgale, Liepājas šosejas posmos Rīga-Annenieki un Blīdene-Skrunda, Ventspils šosejas posmos Rīga-Kūdra un Strazde-Ventspils, pa Liepājas-Rucavas šoseju, pa Jēkabpils-Terehova šoseju, Rēzeknes šosejas posmā Grebņeva-Rušenica, kā arī pa Rēzeknes apvedceļu.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā, izņemot Daugavpils, Krāslavas, Kuldīgas, Limbažu un Preiļu apkaimes.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem, sniegotos ceļus tīra no sniega. Braukšanas apstākļu uzlabošanas darbus veic 152 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas tehnikas vienības.

Uz augšu
Back