Naktī kļūs aukstāks un turpmāk temperatūra būs zem nulles

FOTO: shutterstock.com

Šonakt gaisa temperatūra sāks pazemināties, un pirmdien tā pārsvarā saglabāsies zem nulles grādu atzīmes, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Naktī debesis būs mākoņainas, tomēr vietām skaidrosies. Daudzviet palaikam snigs, savukārt Kurzemē sagaidāms arī slapjš sniegs un lietus. Autovadītājiem jābūt piesardzīgiem, jo laikapstākļu ietekmē ceļi būs slideni.

Dienas noslēgumā pūtīs mērens ziemeļrietumu, ziemeļu vējš daudzviet brāzmās līdz 15 metriem sekundē, bet piekrastes rajonos vējš būs mēreni stiprs un brāzmās sasniegs 15-19 metrus sekundē, savukārt jūras piekrastē - līdz pat 20 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra būs -1…-6°, vien jūras piekrastē līdz nullei grādu.

Rīgā nakts būs lielākoties mākoņaina, brīžiem nedaudz uzsnigs. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs ziemeļu vējš, brāzmās tas sasniegs 15-17 metrus sekundē. Termometra stabiņš noslīdēs līdz -1…-3 grādu atzīmei.

Pirmdiena pārsvarā būs mākoņaina, tomēr vietām debesis skaidrosies. Vietām nedaudz snigs, un ceļi būs slideni. Pūtīs mērens ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, bet vietām piekrastē brāzmās tas sasniegs 15-17 metrus sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra 0…-5 grādu robežās sagaidāma no rīta, savukārt dienas gaitā tā pakāpeniski pazemināsies vēl par dažiem grādiem.

Rīgā rīt dienā gaidāms mākoņains laiks, brīžiem skaidrosies, bet ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, brāzmās sasniedzot 15-17 metrus sekundē. Gaisa temperatūra no rīta būs -2…-3 grādi, bet dienas gaitā tā nedaudz pazemināsies.

Uz augšu
Back