Pirmdien Latvijā gaidāms sniegs

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Agrā pirmdienas, 10. janvāra, rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņains laiks, vietām snieg.

Sniega segas biezums novērojumu stacijās no nepilna centimetra Bauskā, Dobelē un Daugavpilī līdz 12 centimetriem Kolkā, 13 centimetriem Siguldā un 18 centimetriem Ventspils novada Irbenē.

Gaisa temperatūra -1..-6 grādi, Ziemeļkurzemes piekrastē aptuveni nulle grādu.

Vēja praktiski nav.

Rīgā mākoņains laiks, mazliet snieg, gaisa temperatūra -1..-3 grādi.

Pirmdien daudzviet Latvijā gaidāms neliels sniegs, vietām īslaicīgi snigs stiprāk, prognozē sinoptiķi.

Debesis lielākoties klās mākoņi. Bezvēju nomainīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra būs +1..-4 grādi.

Rīgā brīžiem gaidāms sniegs, pūtīs neliels ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš un gaisa temperatūra aizvien svārstīsies ap nulli.

Pastiprinoties anticiklona ietekmei, turpina paaugstināties atmosfēras spiediens, agrā rītā tas ir 1017-1019 hektopaskāli jūras līmenī.

Maksimālā gaisa temperatūra svētdien bija no -2..-3 grādiem vietām austrumu novados līdz +2,6 grādiem Liepājā.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 9.janvārī bija +25 grādi Spānijas dienvidu piekrastē. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz pirmdienu -36 grādi Zviedrijas ziemeļdaļā.

Šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu vietām Kurzemē un Vidzemē

Šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa atsevišķiem galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Kurzemē un Vidzemē, informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Vidzemes šoseju posmā no Līgatnes līdz Virešiem, pa Valmieras šoseju posmā no Braslas tilta līdz Valkai, pa Daugavpils šoseju posmā no Saulkalnes līdz Skrīveriem un pa Ventspils šoseju no Usmas līdz Ventspilij.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Balvu, Gulbenes, Limbažu, Ogres, Talsu, Tukuma, Valkas un Ventspils apkaimēs.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 57 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz augšu
Back