Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā kļūs siltāks; vietām gaidāmi +20 grādi

Foto: Uzvaras parkā sāk ziedēt sakuras FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Nākamās nedēļas pirmajā pusē Latvijā ieplūdīs vēsāks gaiss, bet nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks un temperatūra vietām var sasniegt +20 grādus, liecina jaunākās "Global Forecast System" prognozes.

Pirmdien spīdēs saule un gaiss iesils līdz +13..+15 grādiem, bet Vidzemes piekrastē un Kurzemes rietumu piekrastē - līdz +8..+11 grādiem. Otrdien ar brāzmainu ziemeļrietumu vēju sāks ieplūst vēsāks gaiss, vietām īslaicīgi līs. Trešdienas saullēktā valsts lielākajā daļā gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1..-5 grādiem, vietām var krist 4.maija aukstuma rekords.

Svētku dienā saule mīsies ar mākoņiem, dažviet iespējami īslaicīgi nokrišņi, vējš lēni līdz mēreni pūtīs no rietumiem, ziemeļrietumiem. Gaisa temperatūra 4.maija pēcpusdienā paaugstināsies līdz +7..+12 grādiem.

No ceturtdienas pakāpeniski kļūs siltāks, sestdien gaisa temperatūra vietām var sasniegt +20 grādus, daudzviet īslaicīgi līs un vietām dārdēs pērkons.

Pašreizējās prognozes liecina, ka svētdien, 8.maijā, ar ziemeļrietumu vēju atsāks ieplūst vēsāks gaiss, bet pēc 10.maija gaisa temperatūra var pakāpties nedaudz virs +20 grādiem. Visticamāk, nokrišņu būs maz.

Uz augšu
Back