Sestdiena būs auksta un bez nokrišņiem

TVNET/LETA
Sestdiena būs auksta un bez nokrišņiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Sniegs Rīgā
Sniegs Rīgā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Sestdien  Latvijā debesis pārsvarā joprojām būs mākoņainas, bet ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Maksimālā gaisa temperatūra būs -3, -7 grādu robežās, bet vietām piekrastē temperatūra nenokritīsies zemāk par -1, -2 grādiem. Pūtīs lēns austrumu puses vējš.

Rīgā diena būs pārsvarā mākoņaina, tomēr bez nokrišņiem. Pūtīs lēns austrumu puses vējš, un maksimālā gaisa temperatūra būs ap -3, -4 grādiem.

Apledojums apgrūtina braukšanu vietām Vidzemē un Kurzemē

Šorīt vietām Vidzemē un Kurzemē apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informēja "Latvijas valsts ceļi".

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir Tallinas šosejas posmā no Tūjas krustojuma līdz Ainažiem, Valmieras šosejas posmā no Valmieras līdz Strenčiem un Ventspils šosejas posmā no Usmas līdz Ventspilij.

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Limbažu, Liepājas un Ventspils apkārtnēs.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 18 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Tēmas
Uz augšu