Negaiss tuvojas Rīgai; šobrīd tas atrodas ap Alūksni un Cēsīm

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4
Negaiss Rīgā, Brīvības un Matīsa ielas krustojums
Negaiss Rīgā, Brīvības un Matīsa ielas krustojums Foto: TVNET GRUPA

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis dzelteno brīdinājumu visā Latvijas teritorijā - vietām gaidāms spēcīgs lietus un krusa. Šobrīd negaiss tuvojas Rīgai, bet Alūksnē tiek solīti nokrišņi līdz nākamās dienas rītam.

Kā liecine meteoroloģiskie dati, negaiss šobrīd atrodas Alūksnē un Cēsīs, kur vērojamas lietusgāzes. Laika ziņu portālā laiki.lv publicētā informācija liecina, ka tuvākajās stundās nokrišņu masa koncentrēsies Latvijas ziemeļaustrumu pierobežā.

Jau ziņots, ka dažviet Latvijā negaisa mākoņi attīstas stauji un valstī tiek izsludināts dzeltanais brīdinājums, vēsta LVĢMC. Vietām gaidāms vējš brāzmās 15-19m/s, spēcīgs lietus pērkons un iespējama arī krusa. Pērkona negaiss turpināsies līdz nakts pirmajai pusei un naktī tas sasniegs arī valsts austrumu daļu.

Nedēļas pēdējā dienā atsevišķās vietās gaidāms lietus un pērkona negaiss. Pūtīs lēns vējš, negaisa laikā - brāzmains vējš. Gaisa temperatūra pakāpsies līdz +24..+29 grādiem, vietām valsts ziemeļos un piekrastē - līdz +20..+23 grādiem.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4

Tēmas

Uz augšu