Negaiss būtiskus postījumus Latvijā nav nodarījis

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Ivars Soikāns/LETA

Trešdien, 30. augustā Latvijā novērotais negaiss būtiskus postījumus nav nodarījis, LTV "Rīta panorāmā" vērtēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī saņēmis 47 lūgumus no iedzīvotājiem palīdzēt novērst negaisa radītos postījumus. Visvairāk šādu izsaukumu saņemts Latgalē un Vidzemē, tostarp Gulbenes un Rēzeknes novados.

Dienesta pārstāve stāstīja, ka pārsvarā negadījumi bijuši diezgan ikdienišķi, piemēram, bijis nepieciešams palīdzēt novākt vēja nogāztos kokus un divos gadījumos koki uzkrituši uz automašīnām, bet kopumā ārkārtas situācija nav veidojusies.

Kā informēja VUGD, Augšdaugavas novada Skrudalienas pagastā vienkopus bija nolauzti septiņi koki, turklāt dienests saņēma izsaukumu, ka netālu uz ceļa braucamās daļas bija nolūzuši vēl desmit koki.

Daugavpilī, Alejas un Stadiona ielās, koki bija nolūzuši uz divām vieglajām automašīnām. Īsi pirms pusnakts Gulbenes novada Galgauskas pagastā bija nolūzuši vairāki koki pāri ceļa braucamajai daļai.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Uz augšu