Valsts centrālajā daļā sniega segas biezums sasniedz 20 centimetrus

Ilustratīvs foto. FOTO: Shutterstock

Pēdējās pusotras diennakts laikā daudzviet Zemgalē un Vidzemē sniega sega kļuvusi par 10-15 centimetriem biezāka, vietām sasniedzot 20 centimetru dziļumu, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Trešdien mazināsies snigšanas intensitāte.

Visvairāk sniega ir Dobeles, Jūrmalas, Rīgas un Ogres pusē, kā arī valsts galējos austrumos, kur dziļš sniegs saglabājas kopš 1.janvāra. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu stacijās trešdien plkst.5 biezākā sniega kārta bija 21 centimetrs Alūksnē un 23 centimetri Dagdā.

Kurzemi klāj vismaz līdz 13 centimetriem bieza sniega sega, tik dziļš sniegs reģistrēts Saldus meteoroloģiskajā stacijā. Vismazāk sniega valstī ir Liepājā - vidēji viens centimetrs, - lai gan tieši Liepājā otrdien bija lielākais nokrišņu daudzums, sniga un lija.

Trešdienas rītā valsts lielākajā daļā turpina snigt, austrumu un centrālajos novados vietām arī nedaudz puteņo. Latgalē, Vidzemes austrumos un Kurzemes rietumos nav būtisku nokrišņu, debesis mākoņainas.

Pūš lēns līdz mērens dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra -1..-3 grādi.

Rīgā snieg, dienvidaustrumu vējš pūš ar ātrumu trīs metri sekundē, gaisa temperatūra grādu zem nulles.

Krievijā valda sals līdz -40 grādiem, un aukstais gaiss no ziemeļaustrumiem sāk tuvoties Baltijas valstīm

 
Uz augšu
Back