Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dažviet Vidzemē līdz sešiem centimetriem bieza sniega sega

FOTO: AFP/LETA

Līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos un lietu sniegs Latvijā kūst, daudzviet valsts rietumu un centrālajā daļā tas ir nokusis, bet dažviet Vidzemē saglabājas vairāku centimetru bieza sniega kārta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Visvairāk sniega - seši centimetri - sestdienas rītā bija Alūksnē. Zosēnos no rīta vēl bija vidēji piecus centimetrus bieza sniega sega, savukārt Valkā - četri, Priekuļos - trīs, Skrīveros - divi, Daugavpilī un Stendē - viens centimetrs sniega.

Kā ziņots iepriekš, trešdienas rītā Zosēnus un Priekuļus klāja attiecīgi astoņus un deviņus centimetrus bieza sniega kārta, bet vietām Lietuvas rietumu daļā sniega segas biezums sasniedza 24 centimetrus.

Piektdien visu Latviju, sākot no rietumiem, šķērsoja sniegputenis; jūras piekrastē, vakarā arī daudzviet citviet sniegs pārgāja lietū. Gaisa temperatūra pagājušajā naktī visā Latvijā paaugstinājās līdz +1..+4 grādiem, jūras piekrastē sasniedzot nepilnus +7 grādus, tādēļ uzsnigušais sniegs strauji kūst.

Uz augšu
Back